Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - HC Štěpánov 7:1

3. 1. 2009

HC Ostrov X HC Štěpánov

 

V sobotu po lehkém obědě jsme se sešli na zasněženém zimním stadionu ve Skutči, abychom sehráli druhý zápas proti nepříjemnému Štěpánovskému družstvu. Nálada byla dobrá, přesto jsme mysleli na předchozí porážku 6:4. 

Úvod utkání byl velmi vyrovnaný, ale postupem času jsme přeci jenom získávali herní převahu. Ta bohužel končila na výborně chytajícím soupeřově brankáři, který nás chvílemi přiváděl k beznaději. Aby toho nebylo málo první gól končí v naší síti.

Po nepřehledné situaci a tečované střele prohráváme první třetinu 0:1. V třetině druhé jsme svůj tlak dále stupňovali a vyrovnání bylo na spadnutí.

V polovině třetiny se nám naskytla možnost hrát přesilovou hru. Tuto výhodu se k naší radosti daří využít a vyrovnáváme. Za pár minut se situace opakuje a Hc Ostrov se ujímá vedení 2:1.

Takto končí i druhé dějství. Do poslední třetiny jsme doslova vlétli a dalšími pěti brankami sestřelili dosud velmi nepříjemnou Štěpánovskou obranu.

Ke konci zápasu jsme si dovolili i pohledné akce, které ocenila i hrstka Ostrovských fans. Konec je tu a my oplácíme dnešním sokům porážku v poměru 7:1 (0:1, 2:0, 5:0)

 

Autor: Leo

Stylista: Werry

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Werry a Leo

(Vena, 7. 1. 2009 8:57)

Myslím, že to smysl má, k dnešku byl příspěvek zobrazen 33x, jen komentáře nikdo nepíše. Snad jen když se stane něco "nestandardního" jako třeba Leův úraz nebo loni zápas s Budislaví. Holt se potvrzuje, že když není o čem drbat, není moc zájem... :-(

jjj

(Leo, 6. 1. 2009 19:31)

to je pravda...

to Redy

(Werry, 6. 1. 2009 19:22)

a má to smysl je psát, když si je stejně čteš jen ty a navíc na těch zápasech většinou jsi :-)

konecne

(Redy, 6. 1. 2009 0:01)

Jeste ze sem vam to pripomnel, jinak bych se komentare nedockal :) Diky a za tyden cauky