LN Skuteč 08-09 komentáře

Příspěvky

HC Skulls Hlinsko - HC Ostrov 6:2 (finále)

7. 3. 2009

Do finálového utkání jsme nastoupili proti týmu, se kterým jsme měli mírně zápornou bilanci a chtěli jsme "bodově" rozdíl dorovnat. Toho bychom dosáhli vítězstvím v tomto zápase, ovšem hlinečtí nám naše plány zhatili. Utkání bylo dlouho vyrovnané, nám se bohužel stal osudným několikaminutový výpadek v polovině druhé třetiny.

Více dodá redakční rada vedená Leem... (včetně fotek)

Celý příspěvek | Rubrika: LN Skuteč 08-09 komentáře | Fotografie: Finále 2009 | Komentářů: 6

HC Štěpánov - HC Ostrov 2:6 (2.semifinále)

1. 3. 2009

Po včerejším úspěšném vkročení do semifinálových bojů jsme dnes potvrdili postup druhým vítězstvím, které se ovšem nerodilo snadno.

HC Ostrov - HC Štěpánov 4:2 (1.semifinále)

28. 2. 2009

V prvním semifinálovém utkání jsme zvítězili a jednou nohou nakročili směrem k finále, ale rozhodovat se bude až zítra.

HC Ostrov - HC Budislav 5:2

22. 2. 2009

V dohrávce základní skupiny ve Skutči jsme si připsali poslední body, které ovšem z hlediska umístění obou týmů nic neřešily.

HC Chlumětín - HC Ostrov 2:16

31. 1. 2009

V dalším utkání skutečské ligy jsme si dalším vysokým vítězstvím zajistili nejhůře druhé místo v tabulce po základní části.

Nyní nás ve Skutči čeká třítýdenní pauza a po ní 21.2. závěrečné utkání základu s Budislaví.

HC Ostrov - HC Proseč 16:1

24. 1. 2009

Vysoké vítězství nad Prosečí nám dalo definitivu paly-off.

Celý příspěvek | Rubrika: LN Skuteč 08-09 komentáře | Fotografie: Hc Ostrov x Hc Proseč | Komentářů: 3

HC Otradov - HC Ostrov 0:9

17. 1. 2009

Po předchozím vzájemném zápase, který jsme vyhráli těsně 3:2, jsme čekali opět těžký boj až do poslední minuty. Opak byl však pravdou a my si k důležitým bodům připisujeme i vysoké vítězství. Více dodá tradiční glosátor Leo...

HC Ostrov - HC Hlinsko skulls 7:7

10. 1. 2009

v souboji s lídrem jsme po přestřelce vybojovali bod

HC Ostrov - HC Štěpánov 7:1

3. 1. 2009

Po disciplinovaném a trpělivém výkonu jsme vrátili Štěpánovu porážku z první části a upevnili si postavení na druhém místě tabulky.

HC Ostrov - HC Řepníky 13:1

29. 12. 2008

Po prohře v minulém zápase jsme si spravili chuť a vysokým vítězstvím se vrátili na průběžné druhé místo tabulky.

Celý příspěvek | Rubrika: LN Skuteč 08-09 komentáře | Fotografie: Řepníky sezona 08/09 | Komentářů: 0