Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - HC Otradov 3:2

15. 11. 2008

 

OSTROV x OTRADOV

 

Včera večer jsme odehráli další zápas základní části skutečské ligy. Čekal na nás rival z Otradova, který nás v loňské sezóně dokázal jako jediný porazit dvakrát. Nakonec však smolně do play off nepostoupil. Je 20:30hod a na ledové ploše se rozbruslují oba celky.

Soupeř v plné síle a s úctyhodným počtem hráčů budí respekt a dává najevo, že zápas nebude procházka růžovým sadem.

Je tu začátek hokejového klání. Hra je velmi vyrovnaná, ale my jsme při hře dopředu na oko nebezpečnější. Po jednom rychlém přechodu do útočného pásma uklidňuje náš tým Jarda Růžek, který po trošku delší přihrávce usměrňuje puk jednou rukou do otradovské sítě. Dále se obraz hry moc nezměnil. Nás podržel jistými zákroky Albi a obrana, až na pár okamžiků, pracovala takřka bezchybně. Otradov se do zakončení z větší blízkosti nedostával a tak udeřilo na druhé straně. Přihrávku do jízdy jsem dostal já a střelou přes obránce poslal OSTROV do vedení dvoubrankového. To bylo z první třetiny vše.

Druhá se odehrávala ve stejném tempu. Soupeři se už s postupujícím časem podařilo vytvořit si gólové příležitosti, ale nám se to podařilo ustát bez újmy. Na druhé straně nám se dařilo procházet do otevřené obrany a častokrát třetí branka visela jenom na vlásku. Dostat puk do sítě se  podařilo až Michalovi, který překonal brankaře střelou z blízka.

Do třetiny poslední jsme nastoupili tedy za stavu 3:0. V posledním dějství se nám dařilo dlouho držet otradovské útočníky dost daleko od naší branky. Deset minut před koncem jsme bohužel po smolné akci inkasovali a začali se o dobrý výsledek obávat. Minutu před koncem to už bylo jenom gól, když soupeř dorážel do odkryté branky. To už bylo naštěstí v tomto zápase vše. Rozhodčí totiž ukončil zápas a nám se podařilo udolat protivníka o jeden gól 3:2. Zápas to byl vyrovnaný, ale vyložených šancí jsme měli určitě více my. A proto si odvážíme po bojovném výkonu vítězství a plný bodový zisk. Jen tak dál…

 

Za týden se utkáme s Prosečí.

 

Slíbená báseň nakonec

 

Žádný trapas,

tento zápas!

Vítězným se stal,

 HC Ostrov soupeřovi o gól více dal.

Do vyhození, Venco, příště více síly dej,

Ať není před naší bránou útočníků rej!  

( a hlavně vlastňáka si nedejJ )

 

 

Autor: Leo

Stylista: Werry

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

reakce

(Leo, 19. 11. 2008 16:48)

Vašku neměj strach :) tohle jsem skládal asi 20minut... :) už se docela těšim na sobotu. Musíme ted zamakat a začít vyhrávat

K básni a pro Redyho

(Vena, 19. 11. 2008 12:22)

Vidím, že jsem si rejpnutím trochu naběhl, ale to už tak někdy bývá. Báseň fakt dobrá, sem ani netušil, co v Leovi je. Teď se budeme muset bát, aby neseknul s hokejem a nezačal se věnovat básnění:-).

Basen

(Redy, 17. 11. 2008 22:17)

No moc pekna basen, sem zvedav na reakci Vaska a zda si z teto basne veme pouceni :o)