Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Štěpánov - HC Ostrov 5:6

11. 11. 2007

     V neděli 11.11. v pravé poledne jsme nastoupili proti loňskému finalistovi a bylo nám jasné, že to nebude jednoduché. Navíc, když jsme byli ve velmi improvizované sestavě, protože nám chyběli 2  hráči základní sestavy a další si hned v úvodu obnovil zranění a nemohl hrát.

     Jinak jsme začali tradičním způsobem a hned při druhém střídání jsme šli do vedení. Hokej byl velmi rychlý a branky padaly na obou stranách. Naštěstí jsme udržovali (až na jednu výjimku) alespoň jednogólový náskok.

     Ve druhé třetině došlo k souboji u mantinelu, za který byl dost přísně vyloučen náš útočník Pavel Novotný do konce zápasu a nevypadalo to s námi nejlépe. Naštěstí tu byla druhá přestávka a v ní jsme zmobilizovali síly a za stavu 3:4 jsme Štěpánovu odskočili o další 2 branky na 3:6 a to už vypadalo velice slibně.

     Bohužel přišlo krátké zaváhání a během několika závěrečných minut se soupeř po našich chybách dotáhl opět na rozdíl jediné branky. Poslední 3-4 minuty jsme se vydali ze všech sil a přes soupeřovu power-play jsme výsledek udrželi a tím i vedoucí pozici v tabulce. Nutno dodat, že pokud bychom v dnešním stylu odehráli minulé utkání, mohli jsme mít plný počet bodů.

     Příští kolo nás čeká HC Chlumětín v neděli 18.11. v 16:30 hod.

dnes Vena, zástupce autora

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Vena, 26. 11. 2007 7:25)

Máš pravdu, dave, omlouvám se za dezinformaci. Nechápu, na co jsem myslel ;-).

špatná paměť

(dave, 26. 11. 2007 7:02)

Vloni vyhrál JOKERIT !!!!!!!!!!!!!!

gratulace

(Leo, 16. 11. 2007 23:48)

Kluci parádní výsledek!
Gratuluju