Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Proseč - HC Ostrov 1:8

22. 10. 2007
Je neděle 21.10., 8 hodin ráno, Skuteč zahalená mlhou a na parkoviště se sjíždí ostrovský tým. I přes brzký začátek zápasu, se v kabině scházíme v hojném počtu. I ti, kteří dlouho do noci slavili (gratulujeme Denise k 18tinám a Romanovi k výročí svatby), neváhali a přijeli se utkat s týmem HC PROSEČ.

Už při rozbruslení ( co při rozbruslení, už při příchodu) byla na některých nejmenovaných hráčích vidět alkoholová únava. (viz foto č.1 ve fotoalbu)

8:30 ne všemi oblíbený rozhodčí Hájek píská začátek zápasu a vhazuje úvodní buly. Při prvních střídáních se družstva navzájem oťukávají, ale Ostrov měl opět mírně navrch. Proseč hrající s osmi hráči nestačila na naše tři útoky, které je svým rychlým střídáním brzo unavili.Vytváříme si dostatek šancí a po první třetině vedeme 3:0. Ze soupeřovi hry je jasné, že na obrat v zápase nemá dostatek sil.

Čestnou branku vstřelila Proseč v druhé třetině po nedorozumění našeho brankaře s obranou, ale to bylo z jejich strany opravdu vše. Další branky jsme přidávali už jenom my.

Ozdobou byla souhra do prázdné branky, kdy Michal Staněk skóroval v kleče (viz foto ve fotoalbu)

Na konci zápasu byl stav 8:1.

I přes obdržených 8 branek se dá považovat za hvězdu utkání Prosečský brankář Pavel Javůrek, který nás v některých momentech hry, kdy nás dokonale vychytal, přiváděl k bezradnosti.

Další na řadě je Skulls … (neděle 28.10. v 16:30 hod.)

Leoš Pék, autor + Bartošová Veronika, stylista

 

Náhledy fotografií ze složky HC Proseč - HC Ostrov 1:8

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ostrov je mistr!!!!

(Fantomas, 17. 12. 2007 9:26)

Samozřejmně,že jste nejlepší.Umíte si to pěkně přibarvit ke své bezchybné dokonalosti.Je to nechutný.......