Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov : HC Skulls Hlinsko 3:2

12. 1. 2008

V sobotu 12.1. jsme se utkali s hlineckým mužstvem Skulls.

Když se podíváme na předchozí vzájemné střetnutí, které skončilo 3:1 pro nás, je jasné že i tentokrát nás čeká velký boj. Soupeře dobře známe i z našich přípravných zápasů. Takový soupeř se nedá podcenit.

 

7:20 a na první vhazování se proti sobě staví zahajovací sestavy. Začátek utkání je vcelku vyrovnaný a šance si vytvářejí oba týmy. Hlinsko, s mnoha rychlými a technicky vybavenými hráči, nám dělá v obraně nemalé problémy. Po jedné soupeřově rychlé útočné akci, dochází v naší obraně k nedorozumění a po dorážce prohráváme 0:1. V této sezóně je to vůbec poprvé co musíme dohánět brankovou ztrátu!

 

K naší velké radosti se nám to daří poměrně brzo. Honza Smejkal si před brankovištěm nepustil obránce k tělu a nekompromisně zametl puk do branky. Stav po 1.třetině byl 1:1. Do druhé části hry nastoupilo Hlinsko s větším elánem a zaslouženě se opět ujalo vedení 1:2. Z blízka dokázal soupeřův útočník překonat našeho jinak velmi dobře chytajícího brankaře. Nám se v této třetině nepovedlo odpovědět gólem takže stav zůstal 1:2 pro Skulls. V závěrečné dvacetiminutovce jsme věděli, že není co ztratit. Šancí jsme si vytvořili dostatek jen né a né dát branku. 15minut před koncem nás rozhodčí poslal do 4 a to jak se  nakonec ukázalo bylo zvratové. V nabídnuté přesilovce totiž Hlinsko inkasovalo! Po parádní individuální akci se pod horní tyčku trefil Jarda Růžek. V tu chvíli jsme byli na koni my. A když před koncem zápasu dorazil Honzíkovu střelu Leoš bylo jasno.

 

Soupeř, který měl po většinu zápasu více ze hry, se už neměl k obratu a tak po parádní bitvě slavíme těsné vítězství 3:2.  (BRANKY : Smejkal, Růžek, Pék )

 

Krásné a bojovné utkání ve kterém nám bylo Hlinsko více než vyrovnaným soupeřem…

Příští zápas sehrajeme výjimečně ve čtvrtek 17. ledna se Štěpánovem a to v Hlinsku.


Leoš Pék, autor

Bartošová Veronika, stylista

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář