Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - HC Radioaktivita Hostovice 10:3

7. 10. 2007

Jako první nás čekal pravděpodobně nejmladší tým soutěže RADIOAKTIVITA HOSTOVICE. Vzhledem k tomu, že předvedené výkony na tréninkách neodpovídaly možnostem a kvalitám týmu nikdo nečekal hladký průběh.

 Během prvních střídání se naše staré kosti daly do pohybu. Bylo hned jasné, že vítězství je naše. Mladá krev se snažila a i přes náš velký nápor se bránila zuby nehty. Každý přihlížející fanoušek cítil energii a možná i kabinovou oslavu narozenin Romana Janiše,  z týmu HC OSTROV. Bylo jasné, že je jen otázka času kdy nejlepší střelec dá gól.  K údivu všech první branku nevstřelil obávaný kanonýr ze střední vzdálenosti Roman ,,Mário“ Macháček, ale druhý nejmladší hráč týmu Leoš Pék. Ostrov byl nadále jasně lepší. Mladé RADIOAKTIVITY se mu zželelo. Vašek Staněk má měkké srdce, proto dal soupeřům šanci v podobě vlastního gólu. Vyrovnaný stav trval jen krátce. Záhy jsme vedli 2:1.

            V tuto chvíli se do zápasu zapsal i fotbalový rozhodčí, když svým nepřesvědčivým výkonem poslal OSTROV do oslabení. Při jedné z mála šancí v přesilové hře, přišlo nečekané vyrovnání na 2:2. To bylo ovšem naposled, kdy Hostovice měli šance na bodový zisk. Od té doby se na branku RADIOAKTIVITY valil jeden útok za druhým. A góly na sebe nenechaly dlouho čekat.

Mladým hráčům nevydržely nervy. Na ledě se občas zajiskřilo. Vše vyvrcholil zákrok loktem na Komára, který po střetu padl na led, jako v boxerském ringu! Po tomto faulu se snad celý ostrovský tým shlukl kolem hostovických, kteří v tu chvíli měli bláto na hřišti. Zřejmě nebyli psychicky připraveni na takový gólový výprask. Když z následné akce po souhře bratří Staňků do prázdné brány dostali dalšího, bylo dobojováno. Po závěrečné siréně byl stav 10:3.

 HC Ostrov si tak připsal první vítězný zápas v nové sezoně. Celý tým předvedl krásný hokej, který doufáme bude hrát i nadále.

 Další zápas sehrajeme v neděli 14.10. v 10:30 proti týmu z Řepníků.

Leoš Pék, autor + Veronika Bartošová, stylista

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář