Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stars Hlinsko - HC Ostrov 2:4

5. 1. 2009

V pondělním večerním zápase nás čekal tým Stars, kterému jsme měli co vracet. Navíc jsme byli motivovaní tím, že v brance soupeře nastoupil Jirka Albrecht, který hájí naši branku ve skutečské lize.

Od začátku se začalo v dost rychlém tempu a to se udrželo téměř po celé utkání. Nám se dařilo rychle přistupovat k soupeřovým hráčům a tím jim znemožňovat rozehrávku. To se ukázalo být klíčové, protože kdykoli jsme "vypadli" z role, hrnul se na nás rychlý kombinační útok Stars, který je jejich silnou zbraní.

Naštěstí náš "hlinecký" gólman Petr Novák podával tentokrát nadprůměrný výkon a my šli po jednom ze závarů před hlneckou brankou do vedení. To ovšem dlouho nevydrželo a za stavu 1:1 začala probíhat přetlačovaná, ve které jsme měli mírně navrch a ohrožovali soupeřovu branku mnoha střelami. Jedna z nich se nakonec ujala a my šli opět do jednogólového vedení.

Dál jsme důsledně napadali a většinu výpadů Stars pochytali už ve středním pásmu. Při jednom z našich protiútoků se vydařilo zakončení a zvýšili jsme vedení na 1:3. Do konce zbývalo cca 5 minut a soupeři se podařilo uniknout naší obraně a snížit na 2:3.

Do závěru jsme dali všechny zbývající síly a snažili se výsledek udržet. Soupeř asi 1,5 minuty před koncem odvolal brankáře a zkusil nás přehrát při power-play. To se jim bohudík nepodařilo. Naopak při našem vyhození z obranného pásma puk skončil v jejich brance a byl stanoven výsledek utkání 2:4. Tím jsme vrátili soupeři porážku z prvního utkání a posunuli se v tabulce na 5. místo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobrý

(Leo, 8. 1. 2009 9:39)

no teda pánové..
jestli to bylo aspoň z poloviny takový jak nám to tady Vašek nastínil :-) klobouk dolů!!