Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Štěpánov - HC Ostrov 6:4

25. 10. 2008

Na utkání se Štěpánovem, které považujeme za jakési derby, jsme jeli s očekáváním dobrého hokeje. Ten z nás ovšem záhy spadl, protože po tom, co jsme nastoupili na led, jsme zjistili, že se nedostavil rozhodčí.

V ten moment bylo po "bojové" náladě a převládlo zklamání a u většiny z nás jistá nas..nost, především u gólmana Jirky Albrechta. Podruhé za sebou! Po chvíli marného telefonování jsme se tedy se soupeřem dohodli, že odehrajeme zápas stylem pískání ze střídaček a vhazování obstará vždy někdo z hráčů ze střídačky, což už se nám nelíbilo minule.

Ta deka, co na nás padla, byla znát a zaostávali jsme za štěpánovskými takřka ve všem a celý zápas jsme tahali za kratší konec. Soupeř šel brzy do vedení, na které jsme ještě stačili reagovat a srovnat na 1:1, ale pak odskočil na 3:1 a my už jen průběžně snižovali.

Za stavu 5:3 to vypadalo, že zvládneme snížit na rozdíl 1 gólu, ale propadli jsme v obraně a bylo to 6:3. Bohužel se nám podařilo už jen snížit na konečných 6:4.

Doufáme, že se z porážky v tomto utkání rychle oklepeme a příští budeme hrát lépe. A možná přijede i rozhodčí ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozhodčí

(Redy, 26. 10. 2008 22:11)

Někdo by se nad tím měl zamyslet, rozhodčí který se nedostaví bez omluvy by měl taky zaplatit nějakou pokutu.A ne že mu jak blbci ještě zaplatíte,až se mu příště náhodou zrovna bude chtít dorazit pískat.Vys...bych se na něj. Víc to nemá cenu komentovat.