Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - HC Chlumětín 10:1

29. 11. 2008

 

HC Ostrov  X  HC Chlumětín

 

V sobotu v nepříjemných ranních hodinách jsme se utkali v rámci sedmého kola s Chlumětínskými. Nepříjemností se zdál být náš počet hráčů.. 9.

I přes tuto nepříjemnost jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a hned v prvním střídání dali uklidňující branku. V následném průběhu hry jsme nepolevili a soupeřova brankáře zaměstnávali častou střelbou. Po 5-ti minutách jsme šli do vedení dvougólového. Toho se ujala střela z mezikruží. Soupeř byl do této chvíle v útoku bezzubý. Našeho velmi klidně a jistě chytajícího golmana překonal až nešťastnou tečí do vlastní sítě Roman Šmejda.

Nicméně tento gól dnes naštěstí neřešil vůbec nic. Na Chlumětín se valil jeden útok za druhým. Proto jsme za nedlouho šli opět do dvou a za další okamžik do tří gólového vedení.

Další průběh hry byl stále stejný, my tlačili a dávali branky, Chlumětín hrozil z ,,brejků´´, ale naše obrana s brankařem byla proti. Jednu z mnoha krásných akci zakončuje chladnokrevně Komár a ukončuje tak čekání na svůj gól. V průběhu hry se takto blýskl ještě jednou, takže Komáre jen tak dál J.

Těsně před koncem byl stav 8:1 pro Ostrov. V závěrečném střídání jsme soupeři dali další 2 a zakulatili tak skóre na 10:1.

Závěrem bych řekl, že tento zápas byl proti utkání s Prosečí úplně o něčem jiném. Naše útočné akce byli pohledné a hlavně velmi účinné.

 Já si musím pochválit spolupráci s Jardou Růžkem, se kterým je opravdu radost hrát. Dobře ho doplňoval i Honzík Smejkal, který nakonec bohužel góla nedal, ale dnes to nevadilo.

V útoku druhém řádila ,, ostrovská mafie´´ doplněná o Komára a obrana ve třech fungovala takřka bezchybně..

 Dneska jsem si hokej opravdu užil, kluci děkuju J  

 

Za 14dní nás čeká Budislav.

 

Branky: Pék 4, Růžek 3, Komárek 2, Staněk M. 1, (Šmejda 1 ale do špatný branky J)

 

Sestava:   Komárek     Staněk R.     Staněk M.              Pék     Smejkal       Růžek J.

                        Staněk V.        Šmejda                              Sobotka

                                     Novák

                                  

 

Autor: Leo

Stylista: Werry

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkný hokej

(Redy, 30. 11. 2008 21:49)

Konečně pohledný hokej,ale to vstávání v 6,30 hod bylo krutý! Komáre, jen tak dál!