Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Skulls Hlinsko : HC Ostrov 1:3

29. 10. 2007
Ve 4. kole skutečské ligy jsme se v neděli 28.10. utkali s mužstvem Skulls Hlinsko. Už na první pohled bylo jasné, že se utkáme s celkem, který je mnohem kvalitnější, než předchozí.

            Nepříjemností se stal fakt, že se nedostavili rozhodčí. Skoro celou první třetinu jsme tak byli nuceni vhazovat si sami. Začátek utkání byl hodně opatrný z obou stran, ale hra a šance se přelévaly. Soupeř začal hodně aktivně napadat a byl rychlejší než my. Naštěstí se nám opět povedlo vstřelit 1. branku a na naše hole se vrátil klid. V dalším průběhu hry bylo Hlinsko rychlejší, ale šancí si mnoho nevytvořilo. V naskytnuté přesilové hře, kdy mělo být nařízeno trestné střílení, se nám podařilo odskočit o dva góly a bylo to zase veselejší.

            Ve třetí třetině soupeřův tlak sílil. Podařilo se mu vstřelit i gól. Ten ovšem po delších protestech nebyl uznán pro kopnutí bruslí. Protivník cítil křivdu a tak se do nás zakousl ještě víc. Regulérní branka na sebe nenechala dlouho čekat. Podařilo se tak hned v dalším střídání. Od této chvíle jsme se semkli a soupeře do větších šancí nepouštěli. Výjimkou bylo poslední střídání, ale z něho, stejně jako z celého zápasu, jsme vyšli vítězně my. Všechny, ze smrtícího brejku, uklidnil Roman Janiš - 3:1. Tak zní i konečný stav utkání ze kterého si připisujeme další plný bodový zisk!     

            Dnes musíme vyzdvihnout výkon našeho brankáře, který se značnou měrou na úspěchu podílel. Branky: Stach, Pék, Janiš.

              V sobotu 3.11. v 9:15 hod.  nás čeká odvěký rival OTRADOV.

Leoš Pék, autor + Bartošová Veronika, stylista

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář