Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Radioaktivita Hostovice - HC Ostrov 2:12

26. 12. 2007

26.12.07 se HC OSTROV přehoupl do druhé poloviny základní části

 Ve středu 26.12. začala 2. polovina základní hrací části i pro Ostrov. Jako první nás podruhé vyzvalo mladé mužstvo z Hostovic. První zápas s nimi jsme bez problému vyhráli v poměru 10:3. Každý tedy očekával hladký průběh i nyní.

Opět jsme měli od začátku hry navrch, ale ne a ne to tam spadnout. Soupeř měl snahu hrát tvrdě, ale v útoku se přiblížil k brance jen zřídka. Po první třetině náš brankář měl ztuhlé končetiny a moc se nezapotil, protože soupeř ho ohrozil pouze párkrát. Bohužel pro nás dvakrát úspěšně srovnal na 1:1 a poté 2:2.

Po vyrovnání se nám naskytla příležitost hrát přesilovou hru, kterou jsme využili a poskočili opět do hubeného vedení 3:2. Na tuto branku soupeř už odpovědět nedokázal a nám již nedělalo problém přibrat o pár vedoucích gólů.

 V závěrečné třetině již za jednoznačného vedení Ostrova se v obraném pásmu střetl Roman Janiš se soupeřem, neudržel nervy na uzdě a vrhl se na soupeře. K pobavení celé tribuny (respektive všech dvaceti diváků) tato potyčka skončila hromadnou bitkou, ve které nejvíce ran rozdal Roman Macháček a Roman Šmejda. Poslední kapkou boxerské vložky bylo zmatené rozhodnutí rozhodčího, který se zřejmě snažil pobavit diváky více než hráči na ledě. Vyloučil k údivu všech nebojujícího a na hony vzdáleného Honzíka Smejkala. Naproti tomu největší radioaktivní rváč v poklidu zápas dohrál. Roman Janiš, který vše začal, odešel do kabiny sám, i když mu trest udělen nebyl. 

V rozhozeném závěru utkání jsme stihli ještě pár branek přidat a vyhráli 12:2. Z tohoto zápasu si odnášíme dva body a tři stopky do dalšího utkání.

Za tři dny nás čekají Řepníky.

Leoš Pék, autor

Veronika Bartošová, stylista

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(???, 5. 2. 2008 21:57)

Na váš tým raději už no comment!!!!
Slečna veronika je nějaká moc drsná.
A dle rčení:Podle sebe soudím tebe!,alespoň vím jaká je. Pač odsuzovat fanoušky hostovic může jen někdo,kdo je takovej sám!!!!!

vážení chytraci

(onoko, 20. 1. 2008 14:53)

zřejmě vám nedochází proč je tak málo lidí, kteří chtějí pískat NL. Ono stát na schodech a vidět všechno z výšky, to se to kritizuje, ale jděte na led a ukažte jaký máte přehled. Až se začne deset hráču rvát na jedný hromadě, tak mě pak řekne který dal jenom dvě rány a který jich dal víc. Nebo kdo rány dával a kdo jenom držel soupeře kolem krku.

...

(Werry, 11. 1. 2008 12:57)

Milá kikino,
myslím, že na to, aby se hráči dostali do kombinace dva na jednoho je potřeba nejen umět hrát dobře hokej, ale i mít mozek na pravém místě. Ale pokud tobě přijde, že člověk který neunese porážku a každého srovná na hromadu (jak ty tvrdíš),je nejlepší, tak to klobouk dolů. No alespoň jsme si díky tobě mohli udělat objektivní názor na fanoušky hostovických. Jablko nepadne daleko od stromu.. Díky za tvůj ducha plný komentář. Veronika

Nejste zas tak dobry!!!

(Kikina, 10. 1. 2008 18:28)

Hokej spatne mozna nehrajete,ale mozky ty vam schazi.
Takovou srabarnu jakou sem videla na zapase s Hostovicema sem nikde jinde nevidela.Kdyz jdete dva na jednoho,tak to je fakt statecny. Ste akorat nuly a ten radioaktivni rvac by vas pekne srovnal na hromadu.Mozku ma rikrat vic jak vy dohromady a sily taky!!!!

:o)

(Redy, 4. 1. 2008 22:36)

Ano, můžu říct za diváky že jsem se pobavil,bitky k hokeji patří. Jen ten rozhodčí byl nějakej divnej...