Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov : HC Proseč 11:0

5. 1. 2008
    V sobotu byl na programu novoroční zápas. Tentokrát nás vyzval jeden z tradičních soupeřů - HC Proseč. Dnes jsme už v plné síle s předchozími hříšníky v sestavě. Z celého týmu září dobrá nálada, pohoda a to je hlavní. Do zápasu jsme vstoupili opět na výbornou a po chvíli vedeme 1:0. Soupeřův brankář si musel připadat jako na manévrech, když musel odrážet jeden útok za druhým, hlavně bratři Růžkovi se opět činili : )
    Prosečtí se opravdu snažili, ale tentokrát jsme hráli bez větších chyb. Nemůžu říc, že soupeř neměl žádnou šanci, to ne, ale když už se k naší brance dostal, zakončení nebylo stoprocentní a poradil si s ním náš dobře připravený brankař. Ten v pauzách mezi vhazováním dobře bavil promrzlé diváky svými kreacemi... takřka krasobruslařskými : )
    1. třetinu jsme jednoznačně vyhráli 6:0 a nutno dodat, že góly to byly většinou ukázkové. Ve 2. třetině jsme si opět vytvořili dostatek slibných střeleckých příležitostí, ale ujala se nakonec jenom jedna. Správně hádáte, byl to opět Mário. Bohužel jeho krásné sklepnutí ze vzduchu nebylo uznáno pro údajnou hru vysokou holí.. Gól to byl  ovšem regulérní. Konec třetiny je tu a stav  je stále 6:0!  V poslední  třetině  jsme začali hrát opět náši hru a přidali 5  branek.  Celkové skore  11:0.
Musíme dodat, že Proseč se snažila do posledních chvil a hrála fair play.
    Za týden v sobotu nás čeká nepříjemný soupeř z Hlinska v ještě nepříjemnějším čase 7:15.
    Závěrem bych podotknul, že tyto komentáře jsou psány z velké části humorně. Proto se nemusí nikdo zlobit : ) Děkujeme

Leoš Pék, autor

Veronika Bartošová, stylista


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář