Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov : HC Otradov 4:4

4. 11. 2007
Ostrov - Otradov , tento zápas byl viděn 3.11. ve Skutči. I přes nepopulární ranní čas, se nás v kabině sešlo dost. Začátek zápasu jsme nijak nepodcenili a hned v prvním střídání se ujali vedení 1:0.

Vše probíhalo celkem v klidu a podle scénářů z minulých zápasů. Otradovští si vytvářeli šancí mnohem méně a nám se podařilo přidat i další góly. Zvrat utkání nastal v polovině druhé třetiny za stavu 4:1 pro nás.

V tuto dobu jsme soupeře uzamkli v jeho třetině a vytvořili si mnoho možností ke skórování. Bohužel se nám to nepovedlo a to nás zlomilo..

Otradov chytil druhý dech a začal být čím dál víc nebezpečnější, netrvalo dlouho a inkasovali jsme na 4:2. Třetí třetinu to z naší strany nebyl hokej. Soupeř toho dokonale využil a srovnal na 4:4 .

Po shrnutí celého zápasu jsme měli ze hry určitě mnohem víc, ale hraje se na góly a ty jsme 4 dali a 4 dostali. Bod je tedy spravedlivý. Když uvážíme i fakt, že snad 3 minuty před koncem jel soupeřův útočník sám na našeho brankáře a díky pádu nedal, můžeme být rádi i za bod. Příště se musíme zvednout a bojovat celý zápas ne jen 2 třetiny.

V neděli 11.11. v pravé poledne se střetneme s horkým kandidátem na titul - týmem ze Štěpánova.           

Leoš Pék, autor + Bartošová Veronika, stylista

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář