Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov : HC Chlumětín 5:0

18. 11. 2007

HC Ostrov : HC Chlumětín 5:0

Je 18. listopad, 16:30, a na ledě se zdraví dva rivalové. HC Ostrov, vedoucí ligovou tabulku s 11ti body a HC Chlumětín, s pouhými třemi na předposledním místem v tabulce. Vylepší si na našich favoritech ,,mladí zelenáči,, své ego?

 

  První desítka hráčů se objevuje na ledě a než se Chlumětín nadechne, prohrává 1:0. Svou první branku si k narozeninám nadělil Roman Macháček. Vypadá to na utkání plné gólů, ale opak je pravda. První třetina proběhla v poklidu ale beze změny skóre.

 

 Druhá třetina byla plná napjatých situací a nervů. Ostrovští se neustále mleli v soupeřově pásmu, ale ze spousty šancí neproměnili ani jednu. Nutno dodat, že zelenáči taky měli pár šancí, které náš brankář ovšem vychytal. Na ledě začaly probíhat osobní spory.  Rozhodčí často vylučoval a tak během třetí třetiny se už nejen tribuny, ale i hráči modlili, aby byl konec zápasu.

 

 Padesátá minuta zápasu se stala pro Chlumětín osudnou. Na led najíždí obávaná pětka, která byla viditelně nejlepší v dnešním zápase. Zelenáčům se rozklepala kolena, když hráč s číslem 69, Martin ,,Macek,, Najbrt, si ukázkově najel před bránu a nekompromisně zavěsil. Všem spadl kámen ze srdce, když v tomtéž střídání po vynikající práci bratří Milana a Jaroslava Růžků padli dva další góly. Stav těsně před koncem byl tedy 4:0. Ovšem nejlepší perla zápasu byl gól z půlky Romana Šmejdy (který byl opravdu z půlky a ne jako z půlky v nejmenované reklamě piva GambrinusJ ), který ze středního pásma střelou příklepem o horní tyčku stanovil výsledek na konečných 5:0.

 Nyní nás čeká třítýdenní pauza, až 8.12. ve 13:30 se utkáme s borskými strnady.

 

Leoš Pék, autor + Bartošová Veronika, stylista

 

Náhledy fotografií ze složky HC Chlumětín - HC Ostrov 0:5

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Redy, 30. 11. 2007 18:13)

Gratulace Romanovi ke golu z pulky ne pulkou!!!