Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov : HC Bor 10:2

16. 2. 2008

Po dvou prohraných zápasech se utkáváme s Borem    Už musíme konečně vyhrát! Tak s touhle myšlenkou se v sobotu ráno scházíme na Skutečském stadionu. I přes nepříjemný čas a předchozí nevalné výsledky vládne v kabině dobrá nálada a to je hlavní.

 

    Do utkání vstupujeme o dost aktivněji než náš dnešní soupeř a po jedné z mnoha akcí se hned v úvodu ujímáme vedení. Nic nenasvědčuje tomu, že se dnes bude konat další překvapení na náš úkor. Zejména Jarda, Milan, Michal a Macek si v soupeřově pásmu dělali co chtěli. Krásný gól si připsal Macek Najbrt střelou z první po nezištné Michalově přihrávce.

    Druhá útočná řada vedená Honzíkem s křídly Milanem a Leošem se před soupeřovou branku trápila a ne a ne dát gól. Důkazem jsou moje 4 nastřelené tyče a jedna Honzova. Naštěstí ostrými střílejí ostatní J.

    Soupeř se do našeho pásma častokrát nedostal a šancí měl po celý zápas také pramálo.Naopak naše aktivita nepřestávala a to bylo vidět i na skóre.

    Po dvou marných zápasech jsme se konečně opět zvedli a předvedli bojovný výkon, jakým se letos po většinu sezóny prezentujeme. Ve třetí třetině se i našemu do té doby prokletému útoku povedlo vstřelit branky. Po velkém závaru a mnoha šancích prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Roman Staněk. Závěrečnou a rovněž desátou tečku za povedeným utkáním udělal opět Macek. Konečně jsme vyhráli a vše je zapomenuto. Základní část dohrajeme na první příčce což je dobrá vizitka do play-off, které se blíží.

 Poslední zápas základní části odehrajeme v sobotu 23.2. od 9:30 s Budislaví.

  Leoš Pék, autor

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář