Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Chlumětín : HC Ostrov 5:3

14. 2. 2008

Odložené utkání s HC Chlumětín

Po prohře a nevalném výkonu s Otradovem, nás ve čtvrtek na Hlineckém ledě vyzval hokejový klub z Chlumětína. První měření sil dopadlo lépe pro naše barvy, ale vzpomínáme na velké drama, které trvalo až do konce. Převaha se dala předpokládat u nás, nahrávala nám i skutečnost, že soupeř přijel v devíti lidech.

Od prvních chvil utkání byly jasné taktiky obou celků. Ostrov se snažil skórovat z postupných akcí a nátlakové hry, soupeř spoléhal na rychlé a nebezpečné brejky. Stav 0:0 netrval dlouho, to když jsme chybou ve středním pásmu nabídli soupeři samostatný únik, ze kterého se, bohužel pro nás, nezmýlil. Odpovědět na tuto lacinou branku se nám povedla vcelku záhy. Soupeřův brankař byl krátký na moji střelu z kruhů.

         Bohužel od této chvíle se na nás začala lepit smůla a soupeři "tam" spadlo téměř všechno.

Bezmoc a celý zápas demonstrovala střela téměř od červené čáry, která k údivu nás všech, Albiho zaskočila. Na tuto ránu jsme odpověděli pouze střelami do tyček a soupeřova gólmana, který i přes svůj malý vzrůst chytal opravdu skvěle. Za stavu 5:1 pro soupeře, jsme se ještě vzchopili a povedlo se nám dvěma brankami snížit na konečných 5:3. V závěru soupeři očividně došly síly, nám se však už vstřelit gól nepodařilo. Musíme se tedy smířit s druhou porážkou.

Závěrem dodáváme, že náš výkon byl o poznání lepší než předchozí, ale štěstí se k nám tentokrát odvrátilo. Gratulace do Chlumětína.

  

Doufejme, že příští zápas už budeme slavit zase my.

Už za dva dny nás čekají borští strnadi.

 

Leoš Pék, autor

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chlumětín

(leo, 22. 2. 2008 19:10)

Já vim , že není od vás.
Vyhráli jste , vyhráli. Jede se dál.
gratuluju k výhře.

pro Ostrov

(nick, 22. 2. 2008 12:17)

hele nikdo vám sprostě nenadává nemáme k tomu důvod ,,mimi" neni nikdo s Chlumětína jo se koukni už na komentáře s Otradovem a vychutnávka to pro nás byla vést 5 - 1 nad váma v 9 lidech není špatný. Nevim teda co jsi slyšel všichni hráči jsou na soupisce a mohli jsi klidně přijít. kouknout na občanky tak nedělej řeči. zdar

mimi

(leo, 21. 2. 2008 18:29)

já doufám, že si s farářema zahrajem, ne jako s váma... s váma je to povinnost hrát a vyhrát. napiš něco normálního a ne jen umíte hovno, o vás taky nikdo neříká, že hokej na tom ledě pouze parodujete a i to děláte blbě..

Chlumětín

(leo, 21. 2. 2008 18:26)

Nic méně vyhrát jste si určitě zasloužili to uznávám

vychutnávka

(leo, 21. 2. 2008 18:22)

prohrát dvakrát za sezonu si myslim, že není špatný výkon. A od vychutnávky to mělo dost daleko.. Taky jsem slyšel , že hráči z chlumětína všichni nebyli.. ale to potvrdit nemůžu, protože je neznám.

umite hovno

(mimi, 19. 2. 2008 15:39)

doufam že vás faráři z kanady pořádně vyklepnou

Vychutnávka Ostrova

(nick, 18. 2. 2008 12:45)

Zelénáči(jak nás Ostrov nazval) si zvedli své ego na Ostrovských favoritech:-)