Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav : HC Ostrov 4:2

2. 3. 2008
Zpráva ze zasedání STK a mužstev účastnících se Play-off 2007-08 ze dne 5.3.2008

Předmětem zasedání bylo vyřešení konfrontace mužstva HC Budislav ve druhém semifinalovém zápase s HC Ostrov.

Po delším jednání se v zájmu ukončení dalších tahanic rozhodl HC Ostrov ustoupit ze svých (dle STK oprávněných) požadavků a akceptovat dosažený výsledek 4:2 ve prospěch HC Budislav.

Závěrem bych chtěl za STK svým jménem poděkovat všem mužstvům naší ligy, pro které nebyl problém dodržovat i stávající jistě né dokonalá pravidla.

Láďa Menc - předseda STK
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kontakt

(Václav Nekvinda, 7. 3. 2008 18:43)

vaclavnekvinda@seznam.cz

Pravidla

(Václav Nekvinda, 7. 3. 2008 18:18)

Závěrem chci jen navrhnout jednu zajímavou myšlenku: Dejme Hlavy dohromady a udělejme kloudná,poctivá a jasná pravidla! Já osobně mám spoustu nápadů. Pokut někdo projeví zájem, tak se rád podělím.S pozdravem Vašek

To Redy

(Václav Nekvinda, 7. 3. 2008 18:12)

Souhlasím s panem Staňkem,že pravidla LN Skuteč mají skutečně trhlinky. Ale zatím platí pro všechny zúčastněné stejně. Můj osobní a konečný názor je takový, že si ani jedno družstvo LN nemá co vyčítat. Četl jsem příspěvek p.Zindulky, je to zajímavé čtení. Jen mi přijde, že si tam p.Zíndulka řeší svoji osobní věc, nebo nějaký svůj mindrák.

To Redy

(Vena Staněk, 7. 3. 2008 10:27)

Asi po hodině diskutování o pravidlech a o tom co je a není OK, jsme rezignovali, protože každý vykládal jednotlivé body pravidel jinak. Jak jsem se už vyjádřil v diskuzi na webu LN, je nutné sednout a upravit "historická" a trochu děravá pravidla tak, aby bylo jasné, jak kterou situaci řešit. Víc k tomu nemám co dodat. Snad jen to, že na webu LN je zajímavý příspěvek p. Zindulky z Budislavi.

STK

(Redy- divák, 7. 3. 2008 9:15)

Velice zajímavá zpráva, dle STK byly požadavky Ostrova oprávněné, ale i tak platí 4-2 pro Budislav. Kluci, držím Vám palce v boji o bronz!!!

To Leo

(Redy- divák, 6. 3. 2008 13:38)

Jelikož přesně vím o čem píšeš a také vím jak to v loňské sezoně bylo, plně s Tebou souhlasím. Doufám že příští sezona bude ještě lepší, ne tato a s jasnými pravidly a bez problémů. Ti co hrajou základní část si také zaslouží hrát PlayOff!!!Za které hrajou jiní, těch upřimně lituju a být jima, nesednu si ani na lavičku. Všichni víme, o čem tu píšu.

To Vašek Nekvinda

(Tonda Koráb, 6. 3. 2008 13:21)

Ano, máte pravdu, takto rozhodla STK. Respektují to všichni. Start jednoho hráče byl dle STK podivný, ale nelze to přímo dokázat, ale ani vyvrátit. Proto rozhodla jak rozhodla a dle mých informací by se měla díky tomuto nejasnému přestupu, či dopsání na soupisku, či neoprávněnému startu ujasnit pravidla na příští rok. Těším se na finále, ale i na boj o bronz!

Jak to dopadlo?

(Václav Nekvinda, 6. 3. 2008 0:35)

Podle mích informací zasedlo včera STK. Verdikt zní, Budislav neporušila žádná pravidla a výsledek platí. Doufám, že už bude konec spekulacím a respektujme prosím rozhodnutí STK!
Chci jen popřát všem zúčastněným hodně štěstí v bojích o cenné kovy a čest poraženým.
Doufejme, že zápasy proběhnou v rámci slušného chování a že se bude na co koukat.
Vašek

reakce

(Leo, 5. 3. 2008 16:36)

Takže za Hc Ostrov hraju od jeho začátku, ostatní týmy znám, znám i jejich hráče. Podivné je že když hrajeme proti Budislavi v základní části hrájí za ně hráči dobří a hokej je to pěkný. Když je play off v sobotu proti nám nástoupí hráčí jiní a v neděli když jde o vše ze základní kádru nám známého hraje 5lidí.. To se nedivte ,že se nám to nelíbí.. a když půl hodiny před utkáním slyšíte protihráče jak se ptá na čí bude hrát opčanku , tak to vám na klidu nepřidá i kdyby to bylo míněno jako for.. O čemž tedy pochybuju. Víte já už se s výsledkem smířil (už před utkáním) , takže i kdyby nás poslali do finále už to pro mě náboj dávno ztratilo.. Co se týče mě, lonský rok jsem nedohrál, protože mě udajně viděli 4 svědci hrát chrudimskou ligu! I když jsem tam nenastoupil, nastoupil tam na moji starou registraci někdo načerno.. bohužel, pro mě to znamenal konec sezony. A nikdo se se mnou o tom nebavil.
Před začátkem sezony jsme zvažovali také jestli na soupisku nedát 2-3 hráče, které znám z Pardubic, kteří by nám jistě hodně pomonli, ale rozhodli jsme se sestavu zanechat. Bohužel vidím ,že když budeme chtít příště uspět takhle to nejde..
Dnes má komise rozhodnout a co jsem mluvil s vedoucím mužstva, prý tam někoho našli.. Nevím nic podrobného , ale to je ted už jedno. Pro nás je sezona zkončená.

Ostuda

(hráč Ostrova, 5. 3. 2008 16:30)

Pokud se nenaučíš prohrávat, tak vás hokej nebude bavit. Prostě jsi prohrál a neunesl jsi to! Moc dobře víš komu to patří. Jsi jako malí kluk, když mu seberou hračku, Ale takový jsi byl už i ve školce, tak se nemáme čemu divit

Máš pravdu....

(Fanoušek, 5. 3. 2008 16:24)

Ostrov si sehnal jen Růžka Jaroslava a Růžka Milana a ty na budislav samotný nestačily.A ještě bych zapomněl, na Leoše Peka. Tímto vás kluci moc zdravím a vím, že vy s tímto divadlem nemáte nic společného!

hráč Ostrova

(Roman , 5. 3. 2008 15:31)

Každý kdo sleduje tuto ligu ví přesně očem to všechno je!! V Ostrově je parta kluků která má rada hokej a celou sezonu dřela, poslední zapas s Budislavi skončil výhrou Ostrova 4:0.Moc mě mrzí ,žě nepostoupil Otradov ,ten jedinej nás porazil fair-play . Každý mužstvo umí sehnat někoho kdo to ve finale vyhraje za něj ,ale bude nás ten hokej ještě bavit???

...

(Tonda Koráb, 5. 3. 2008 15:12)

PS: hlavně apeluji na p. Nekvindu!

Dnes

(Werry, 5. 3. 2008 15:11)

Dnes v 18:00 bude vše rozhodnuto a zděleno zástupcům obou týmů. Zda ti budou mít zájem vám napsat jak to dopadlo, bude jen na nich. Upřímně řečeno, být na jejich místě, radši vám nic neřeknu ať to dopadne jakkoliv. stejně budete mít řeči

...

(Tonda Koráb, 5. 3. 2008 15:10)

K tomuto tematu se Vám vyjádří náš tiskový mluvčí. Stejně to tu sleduje dle jmen cca 6 lidí. Je aspoň vidět kdo v práci nemá co dělat. Tak soudruzi, opět ke strojům! Práci čest! ( pokud je dobře placená )

Embargo? (prosím o odpověď)

(Václav Nekvinda, 5. 3. 2008 14:22)

Souhlasím s tebou kadli#44, je to více než úsměvné. Apeluji na STK a družstva HC Budislav a HC Ostrov, ať se prosím vyjádří k tomuto problému (Co se bude projednávat na STK a kdy) Myslím si, že si zasloužíme vědět co se děje a o co tu jde. Nebo nemám pravdu, myslím si že mluvím za všechny lidi co to tu sledují. Díky Vašek

tajemstvi

(kadli#44 skulls, 5. 3. 2008 9:43)

No jen nikdo ze zucastnenych neni od nedele schopnej napsat proc to resi STK...zeby informacni embargo?...no spis usmevny tajemstvi :)

není důvod

(Werry, 5. 3. 2008 8:13)

ostrovští hráči nemají důvod se vyjádřit.. Za jejich názor se do nich pak pustíte jako supy.. Je jasné že Budislav si stojí za svym tak jako Ostrov. Každopádně nemusíte mít srtach že ostrovští o vás neví, jelikož někdo musí kontrolovat vaše příspěvky aby se zde neobjevil zase nějaký vulgární inteligent.

Ostrov

(kadli#44 skulls, 4. 3. 2008 20:45)

Vyborne, alespon strohy pohled ze strany Budislavi tu mame, ale chybi mi zde jakekoli vyjadreni, ci komentar, druhe strany. Ze by ani jeden z [19-ti na soupisce] hracu Ostrova nesledoval vlastni web?? Jak je zde spravne poznamenano: Co teda bude STK setrit jeslize bylo vse oki??

oprava

(Ondra, 4. 3. 2008 19:07)

ne Ostradov ale Otradov, prominte to byl jen prepis