Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav : HC Ostrov 4:2

2. 3. 2008
Zpráva ze zasedání STK a mužstev účastnících se Play-off 2007-08 ze dne 5.3.2008

Předmětem zasedání bylo vyřešení konfrontace mužstva HC Budislav ve druhém semifinalovém zápase s HC Ostrov.

Po delším jednání se v zájmu ukončení dalších tahanic rozhodl HC Ostrov ustoupit ze svých (dle STK oprávněných) požadavků a akceptovat dosažený výsledek 4:2 ve prospěch HC Budislav.

Závěrem bych chtěl za STK svým jménem poděkovat všem mužstvům naší ligy, pro které nebyl problém dodržovat i stávající jistě né dokonalá pravidla.

Láďa Menc - předseda STK
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak to bylo

(Redy- divák, 4. 3. 2008 11:30)

Zápas opravdu zajímavý až do poslední minuty. Bohužel je pravda, že jsem i já jako fanoušek asi omylem zaslechl jednoho pána hokejistu (co otevíral šatnu Budislavy ) jak se ptá - na čí dnes budu hrát občanku? - trochu mě to zarazilo,asi to byl nějaký fór. Každopádně ten dotyčný se v tomto komentáři určitě najde. Je pravda že spoustu hráčů jsem za Budislav hrát neviděl.Ti co hrají stabilně, seděli celý zápas na lavičce. Protest byl podán na tyto hráče, kteří za Budislav v táto sezoně nehráli.Dle net stránek ligy neregistrovaných jsem také zjistil, že byli na soupisku napsány až během února.Dle pravidel by to měl být do 31.12.. Večer po zápase bylo toto již ze stránek vymazáno. Nevím kdo k tomu má přístup, že to tam jednou je a pak ne. Nad tím bych se taky zamyslel.No to je tak vše, jsem zvědav jak se rozhodne. Pokud by ale Budislav v táto sestavě hrála celou sezonu, nemusela tak podivně postoupi do PlayOff, ale musela celkem suveréně vyhrát základní část. Tak pánové z STK, je to na Vás!

Krásné utkání s černou tečkou

(Václav Nekvinda, 4. 3. 2008 11:14)

Byl jsem se podívat na utkání Ostrov:Budislav
Nejsem fanoušek Ostrova,Budislavi ani jiného týmu, jsem fanda dobrého
hokeje.Dříve jsem hrával hokej, ale s tímto jsem se nesetkal za 15 let hraní a pískání.
Chodím se často koukat na hokej a můžu říct, že toto utkání bylo jedno z nejpěknějších. Teda až na ten konec.Mužstvo Ostrova asi neuneslo, že by se nedostalo do Finále a konfrontovalo mužstvo Budislave. Na to mají přeci nárok. Ale co mě nejvíce mrzí, je to, že jsem se bavil po utkání s rozhodčím a ten mi potvrdil, že mužstvo Budislavi se ničeho nedopustilo a všechno bylo v naprostém pořádku. Toto mi potvrdil i jeden z hráčů Ostrova který je tam na hostování. Tak kde je potom pravda? Je to přece hokej a má platit výsledek podle vstřelených branek a né jak se dva,tři,čtyři kamarádi dohodnou na STK. Toto je pro mě dosti záhadné utkání.Toto je cesta ke konci této ligy!!!! Je to smutné, ale někteří lidé si upravují výsledky pro sebe, aby se jim to hodilo. Napsal jsem tu vlastní názor, tak doufám že nebudu smazán:-) A ještě jednu věc, nebyl náhodou Ostrov také ten tým který používal dříve černochy?? třeba se pletu tak mě prosím opravte. Ahoj Vašek

výsledek

(Chlup Skulls, 4. 3. 2008 10:10)

Sám také pořádně nevím, co se stalo, proto bych přivítal nějaké vyjádření. Na našich stránkách se v knize návštěv objevil celkem zajímavý příspěvek od golmana Štěpánova. Jestli je pravda, že se Budislav takhle zbaběle posilnila, je to fakt úsměvné. Určitě není problém sehnat si kvalitního hráče na určitý zápasy..ale co potom ti chlapi, co celou sezonu dřou, aby se dostali tam, kde jsou...mohou pak mít radost z vítězství, když to vlastně není ani jejich zásluha? Ať si teda pak přihlásí jinou než neregistrovanou ligu.
Hokeji zdar a především fair play!

vysledek?

(kadli#44 skulls, 4. 3. 2008 9:53)

Mohl by nekdo popsat o co jde a jak zapas vypadal??Je vice nez podivne a nelogicke, aby do semifinale hlasovanim se dostavsi Budislav vzala pak cernochy. Mno potom by cela liga byla vice nez fraskou a komedii. BTW 2 Ostrov-nikde se neobjevil zapis ze schuze STK, ale predpokladam, ze jste hlasovali ve prospech Budislavi (v neprospech Otradova)...proto bych ocekaval, ze mezi vami budou vztahy vice nez korektni, a cernosi na semi mi v tom pak nejak nehrajou...nikde vsak neni kdo pro koho hlasoval, proto jen spekuluju a ptam se. Letosni rocnik byl vice nez poznamenan "podivnym hlasovanim", doufam tak, ze nebude nasledovat dalsi...Chtelo by se rict, pojdme se hokejem bavit v ramci fair-play, avsak to zacina ve skutecske lize znit ponekud usmevne. At do finale postoupi ten kdo skutecne ma, a alespon tento posledni zapas NL Skutec 07/08 ma uroven...cuss buss. HOKEJI ZDAR!!

hrdinové

(fanoušek, 4. 3. 2008 9:15)

je smutný když hrači Budislavi sedí na lavičce a za ně hraje někdo jiný ,na takový výsledek bych byl opravdu hrdej!!!!