Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skulls Hlinsko - HC Ostrov 6:8

15. 10. 2008

Ve druhém utkání "hlinecké" jsme nastoupili proti nám dobře známému týmu Skllus Hlinsko, se kterým se utkáváme i ve "skutečské".

Tentokrát začaly góly padat velmi brzy a k naší radosti do soupeřovy sítě. Během cca 10 minut jsme vedli 3:0 a mysleli si, že je o vítězi rozhodnuto. To si ovšem nemysleli protihráči a během dalších 7 minut bylo vyrovnáno na 3:3. Nutno podotknout, že si slabou chvilku vybral i náš gólman Petr, tak jako ze začátku gólman soupeře.

Od této chvíle začala "přetahovaná" ve skóre. My vždy odskočili o jeden gól a vzápětí Skulls vyrovnali a tak to šlo až do stavu 6:6. K nám se následně přiklonilo štěstí a podařilo se nám odskočit na 7:6, což bylo ještě dle scénáře :-), ale místo vyrovnání přišel v závěru náš gól na 8:6. Oba brankáři zjevně neměli svůj den, ale hokej se hraje na góly a těch padlo tentokrát dost.

V zápase došlo ke dvěma lehce sporným momentům, kdy nebylo jasné jestli Skulls gól vstřelil nebo ne (odraz od břevna nebo od zadní tyčky branky/puk za brankovou čárou po nebo před odpískáním). Rozhodčí situaci vyřešil tak, že jeden uznal, druhý ne.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář