Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - Skulls Hlinsko 4:9

2. 12. 2008

K utkání jsme jeli v početní nevýhodě, bylo nás celých 8. Předpoklad, že Skulls nastoupí v plné "palbě" se potvrdil už při rozbruslení, kdy bylo vidět skoro dvojnásobek modrých dresů než našich černých.

První polovinu zápasu jsme ještě drželi s hlinečáky krok jak herně, tak i výsledkově. V půlce boje byl stav 3:4 pro Skulls. Pak nám ovšem začaly docházet síly a soupeř, který hrál na 3 kompletní řady, nás přehrával ve všech činnostech.

My se snažili ohrozit jejich branku několika nebezpečnými brejky, ale bohužel góly padaly jen do naší sítě až do stavu 3:8. Pak jsme dali trochu kuriozní gól, kdy jsem vyhodil puk z našeho pásma směrem k soupeřovu brankáři a brácha (Michal) ho dojížděl. Gólman chtěl puk rozehrát, ale trefil přesně Michalovy nohy, no a pro něj už byla pohoda lehce doklepnout.

Skulls nám ovšem ještě jeden gól přidal a tak jsme prohráli 4:9. V Hlinsku máme tedy bilanci srovnanou, ve Skutči nás odveta čeká 11.ledna.

V sobotu máme v Hlinsku Bradlo a podle toho, jak tam pravidelně střídáme prohry a výhry, by měla být na řadě výhra, tak uvidíme:-).

Autor, stylista, námět, scénář a režie:-D: Vena

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář