Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - Panteři 4:6

11. 2. 2009

Na soupeře, který hraje o přední místa v tabulce a s kterým máme hodně zápornou bilanci, jsme tentokrát vletěli  se vší parádou a hodně ho zaskočili.

Během prvních 15 minut jsme Pantery neuvěřitelně lehce přehrávali, dařilo se nám kombinovat, což se proti nim v minulosti téměr nedařlo, a dostali jsme se do vedení 4:0.

Toto vedení bylo až neuvěřitelné, obzvlášť po výprasku, který nám nadělili v první části. Bohužel se opakoval scénář ze zápasu se Skalskem, kdy jsme upadli do poklidu a ve vidině dobrého výsledku polevili v koncentraci. Toho zkušení hráči soupeře náležitě využili, pomalu přebírali otěže do svých rukou a postupně se dostávali do šancí,které začali je využívat. My jsme se vzpamatovali a hru vyrovali, ale bohužel jsme nepřidali žádný další gól, přetože šací bylo dost. Důkazem toho bylo časté a velmi důrazné domlouvání soupeřova brankáře svým spoluhráčům.

Soupeř díky našim nevyužitým šancím začal dotahovat náš náskok a asi 10 minut před koncem se dostal do vedení 4:5. Přestože jsme zmobilizovali všechny síly a snažili se o vyrovnání, nepodařilo se nám vstřelit potřebný gól. Naopak jsme ještě jeden inkasovali.

Pro oko divákovo to byl zajímavý zápas hraný v solidním tempu, do kterého jsme se i my vrátili, bohužel jsme ale neobrdželi další dodávku střelného prachu, který jsme vystříleli na začátku utkání. Pokud by nám před začátkem někdo řekl, že prohrajeme 4:6, brali bychom to jako dobrý výsledek, po zápase jsme trochu zklamaní, protože jsme dnes byli panterům herně vyrovnaným soupeřem. Bohužel nás zklamala koncovka.

V pátek 13.2. nás neplánovaně čekají ve 20:30 hodin Pivaři.

Vena

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář