Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov - HC Bradlo 4:4

6. 12. 2008

Bohužel naše početná marodka, která trvá už skoro 3 týdny, na nás působí neblahým způsobem. Tentokrát jsme se sešli v devíti hráčích, což opět nebylo ideální. Naštěstí soupeř na tom tentokrát nebyl líp.

Zápas byl od začátku vyrovnaný. My měli přesnější mušku a dostali jsme se do vedení 2:0. Bradlo poté snížilo na 2:1 a za několik minut nám rozhodčí neuznal regulérní gól, kterým jsme mohli opět odskočit. To nás mírně rozhodilo a soupeř využil situace k obratu až na stav 2:4. V té době, cca 10 minut před koncem, dáváme snižující gól, ale k našemu už nejen údivu opět není uznán. Branka byla sice posunutá, ale až dávno po tom, co v ní skončil puk.

Tentokrát nás neuznaný gól nabudil a začali jsme do soupeře bušit s obrovským nasazením a téměř k ničemu ho již nepustili. Náš tlak přinesl ovoce v podobě dvou slepených gólů a tím vyrovnání skóre.

Škoda, že se v závěrečném náporu nepodařilo vstřelit vítězný gól, protože jsme si, myslím, v tomto zápase zasloužili vyhrát.

Nedá se nic dělat, musíme to brát sportovně a pokusit se plně zabodovat příště. Kdy to bude? Sami nevíme... :-D, ale určitě to sem napíšeme, až se to dozvíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář